Seminarai

Praktinis seminaras "Kaip rašyti motyvacinį laišką?"

2015 m. spalio mėn. 16 d. 16 val.

Karjera prasideda nuo motyvacinio laiško! Visus, svajojančius studijuoti ar dirbti užsienyje, kviečiame išmokti taisyklingai rašyti motyvacinius laiškus anglų kalba!

 

Jūs arba Jūsų vaikas planuojate stoti mokytis į užsienio universitetą ir tam reikia parašyti motyvacinį laišką? O gal ketinate siųsti motyvacinį laišką dėl darbo anglų kalba? UAB "Eurolingvija" padės Jums tai padaryti nepriekaištingai!

 

Labai dažnai studentai, rašydami motyvacinį laišką studijoms užsienyje, pradeda savo darbą nuo to, kad internetiniuose puslapiuose susiranda pavyzdžius ir parašo kažką panašaus. Kokie pavojai slypi? Šie motyvaciniai laiškai būna prastos kokybės, remiantis jais, galima parašyti netinkamą motyvacinį laišką ir neįstoti į norimą universitetą ar negauti darbo. Be to, universitetai gali apkaltinti tokius stojančiuosius plagijavimu (o tai yra didelis nusikaltimas užsienyje), o darbdaviai tiesiog neįvertinti. 

Šiandien visiems, besidomintiems studijomis užsienyje ar trokštantiems dirbti užsienio įmonėje, siūlome apsilankyti labai naudingame seminare "Kaip rašyti motyvacinį laišką anglų kalba". 2 akademinių valandų trukmės seminaro programa:
 

  • Kam reikalingas motyvacinis laiškas?
  • Kokią informaciją reikia pristatyti motyvaciniame laiške?
  • Kaip turiu viską techniškai atlikti?

 

Į visus iškilusius klausimus, rašant motyvacinį laišką, padės atsakyti "Eurolingvija", teikianti kvalifikuotas užsienio kalbų mokymo paslaugas Klaipėdoje. Pamokas veda kompetentingi, draugiški ir visada Jums pasiruošę padėti dėstytojai, kurie yra baigę studijas arba stažavosi užsienio universitetuose.

Praktinio seminaro metu kartu su dėstytojais parengsite motyvacinio laiško planą, vėliau Jūsų parašytas motyvacinis laiškas bus kruopščiai patikrintas, o klaidos aptartos.

Nepraleiskite puikios progos įgyti vertingų žinių, kurios padės Jums įstoti į svajonių universitetą ar gauti trokštamą darbą - juk karjera prasideda nuo motyvacinio laiško!

Pasiūlymo sąlygos: 
 

  • Seminaro trukmė 3 akademinės valandos.
  • Būtina išankstinė registracija "Eurolingvijos" internetinėje svetainėje, elektroniniu paštu arba nurodytais kontaktiniais telefono numeriais
  • Į kainą įeina motyvacinio laiško įvertinimas ir ištaisymas.
  • Seminaras vyks anglų kalba.

 

Seminaro kaina: 50 EUR.

Speciali kaina "Eurolingvijos" klientams - 35 EUR.

 

Registracija:

http://www.eurolingvija.eu/lt/kalbu_kursai/registracija/ (pasirinkite SEMINARAS)

arba info@eurolingvija.lt, 8 46 311539, 8 612 37747